·         KISA TARİHÇE

ZEMİN BİLGİSAYAR YAZILIM 2005 yılında kurulmuş olup, kısa zamanda IT sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini  almıştır.

Günden güne teknoloji ile paralel bilgilerini her zaman güncel ve yenilikçi tutan real platformda, yaşadığı proje tecrübeleri ile günümüz koşullarında yenilikçi ve pratik çözümler sunmakta olan firmamız, kuruluşundan bugüne kamu, kurum  ve kuruluşlarında sistem entegratörü olarak yer almıştır.

·         MİSYONUMUZ

Kurulduğu tarihten bugüne IT sektöründe etkin ve düşük maliyetli çözümleri siz değerli iş partnerlerimize sunmak ve bir IT yapısında neler olması gerekiyorsa komple çözümler sunarak kontrollü bir büyüme güçlü bir altyapı oluşturmanız hususunda öncelikler göstermek ve bu önceliklerde siz partnerlerimizi ekstra maliyetlerden kurtarmaktır.

·         VİZYONUMUZ

Günümüz koşullarında hızlı bir gelişme gösteren ve yenilenen dünya platformunda siz iş partnerlerimizi düşük maliyetlerde en güncel teknolojiyi, kaliteyi ve koşullarınızda rekabetçi olduğunuz platformunuzda güçlü kılarak büyümenizde çözüm ortağı olarak yer almak. Dağınık ihtaçlar toplamınızda tek bir firma bünyesi altında bütün ihtiyaçlarını karşılayabilir bir firma olmaktır. Her koşulda rekabet ettiğiniz platformlarda veya iş akışını kolaylaştırma konusunda aktif bir rol edinerek zaman ve para kazancınızın kayıplara uğramaması üzerine tecrübemiz ile yanınızda yer almaktır. Globalleşen bir dünyada anında çözümler sunmak ve bu değişen yapıda her zaman bilgilerimiz ile güncel olarak yapılanmanızı sağlamak.Sunucu, Donanım, yazılım, telekomünikasyon,alt yapı gibi bir çok branşta aktif olarak çözümler getirmek ve bunların yanında düşük maliyetlerde aktif hale getirmek.

·         KALİTE BELGELERİMİZ

·         TSE BELGESİ

·         S.S.H.Y.B