Firmamız Lenovo Gold Partner olup Sunucu, Storage, Thinclient, İş İstasyonu, Masaüstü bilgisayar, Dizüstü bilgisayar  yetkili satıcısı olmak ile birlikte,  Kurumsal projelerin uygulanması öncesi danışmanlık hizmetinin verilmesini sağlamaktadır.


Teknoloji ve estetiği birleştiren yenilikçi tasarımlara imza atan IT sektöründe bir çok ürün gamına sahip modern, şık, elit ve bunların yanında kalite, dayanaklılık, performans gibi kabiliyetler sunan yaratıcı bir marka.

Dünya genelinde on binin üzerinde çalışanı bulunan ve dünyanın en iyi Ar&Ge ekiplerinden birine sahip olan teknoloji odaklı firma ASUS, yüksek kalitede ürünler ve gelişmiş yeniliklerle tanınmaktadır. Yeni dijital çağda lider firma olan ASUS, milenyumda da rekabet etmek üzere uçtan uca bir ürün portföyü sunmaktadır.
Geniş Alan Ağları,Yerel Alan Ağları ve Ağ Güvenliği konularında lider Juniper ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Juniper EX serisi kenar anahtarlar ve omurga anahtarlar ile kurumların bilişim altyapılarının ihtiyaç duyduğu yüksek bandgenişliği, kullanıcı ve sunucu kapasitesi, performans ve süreklilik sağlanmaktadır. 

SSG ve ISG serisi Güvenlik Duvarı sistemleri ve IDP serisi Atak Önleme Sistemleri ile kurumsal ağların dış tehditlerden korunması ve kullanıcıların güvenli bir şekilde internet ve ağ hizmeti almaları sağlanmaktadır.

Juniper UAC ( Ağ Erişim Kontrol Sistemi) ile kullanıcıların kurumun güvenlik politikaları doğrultusunda ağ erişimleri denetlenmektedir. Böylece yetkisiz kullanıcıların ve zafiyet taramasından geçmemiş sistemlerin ağa dahil olması engellenerek güvenli bir ağ yapısı oluşturulmaktadır.

 


Antivirüs, antispam ürünleri ile veritas yedekleme yazılımı, disaster çözümleri ve log yönetim sistemlerinin satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Symantec Endpoint Protection (SEP) pc ve sunucu güvenlik yazılımı ve kurumsal Antivirus-Antispam çözümü olan Symantec Brightmail Gateway ürününün,  enterprise ağ yapılarına kurulum,entegrasyonu ve destek hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 Firmamız Ağ Güvenliği konusunda lider Checkpoint ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetlerin verilmesini sağlamaktadır.

Checkpoint Total Security Appliance ürün ailesi ile kurumların ihtiyaç duyduğu FIREWALL, IPS, NAC, Endpoint Security gibi ağ güvenliği bileşenlerinin tasarım, kurulum ve destek hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

 


Firmamız EMC ürün ailesinin içinde olan ve Gartner araştırmalarında lider ürünler arasında yer alan 5651 sayılı yasanın gereklerinin sağlandığı LOG YÖNETİM sistemi RSA enVision ürünün satış öncesi ve satış sonrası kurulum ve garanti koşullarını sağlayacak tüm hizmetleri vermektedir.

 


Firmamız network izleme ve band genişliği yönetim konusunda lider olan ve IBM ürün ailesi içinde olan Arbor Network ürün ailesinin tamamının satış öncesi ve satış sonrası kurulum ve garanti koşullarını sağlayacak tüm hizmetleri vermektedir.

 


Firmamız içerik güvenliği konusunda dünya lideri olan websense ürünlerinin satış öncesi ve sonrası kurulum ve garanti hizmetlerinin verilmesine yönelik tüm hizmetleri vermektedir.

Websense Web Security Suite, Websense Web Security Gateway ürünlerinin enterprise ağ yapılarında, mevcut network ürünleri ile farklı protokol ve konfigürasyonlarda entegrasyonu yapılarak yüksek verimlilikte içerik güvenliği hizmeti verilmesini sağlamaktadır.

 

 

Firmamız Ip telefon, çağrı merkezi ve telefon santrali konusunda dünya devi olan Avaya firmasının yetkili çözüm merkezidir.

 


Firmamız uzman kadrosu ile dünya devi Cisco Meraki  ürün satış ve destek hizmletlerini yürütmektedir.

 

 

 

 


Firmamız ViewSonic markasının projeksiyon kanalında distribütörü olup, ayrıca All-In-One PC, LCD Monitörde satış öncesi ve satış sonrası kurulum ve garanti hizmetlerinin verilmesine yönelik tüm hizmetleri vermektedir.

 


Firmamız Lexmark yazıcı ürünlerinin yetkili satıcısı olup, Kurumsal satışlarında ve projelendirilmesinde tüm çalışmaların yapılmasını sağlamkatadır.

 


Firmamız dünya devi Xerox firmasının fotokopi ve çok fonksiyonlu yazıcılarının kurumsal satışını yapmaktadır.
Firmamız HP masaüstü bilgisayar, Storage (Harici Disk Birimi) eva Serisi, UX Sistemlerde HP Integrity serisi sunucular, Proliant serisi sunucularla birlikte yazıcı, plotter, switch, Notebook PC’lerin yetkili satıcısı olup, Kurumsal projelerin uygulanması öncesi danışmanlık hizmetinin verilmesini sağlamaktadır.

 

Firmamız DELL masaüstü bilgisayar, Storage (Harici Disk Birimi), Notebook PC’lerin yetkili satıcısı olup, Kurumsal projelerin uygulanması öncesi danışmanlık hizmetinin verilmesini sağlamaktadır.

Firmamız EMC haricisi disk birimi ürünlerinin Kurumsal satış hizmetlerini vermektedir.

 

 Firmamız EMC firmasının dokuman yönetim sistemi konusunda çözümü olan documentum firmasının yetkili çözüm ortağıdır.

 

 


Firmamız dünya devi Kesintisiz Güç kaynağı üreticisi olan American Power Conversion (APC) firmasının yetkili satış ve çözüm merkezidir.

 

 

INTEL PARTNER

 

Intel çalışmalarımızı insanların hayatını daha heyecanlı, tatminkar ve yönetilebilir hale getirebilen, teknolojide, eğitimde, kültürde, üretimde ve sosyal sorumlulukta ve herkes için daha iyi avantajlara sahip çözümler sunan teknoloji firması.

 

 

 

 

 

AMD (NYSE: AMD) ile canlı dijital deneyimlerini bir sonraki dönemin önde gelen yarı iletken bir tasarım yenilikçi onun çığır açan AMD Fusion Hızlandırılmış İşlemci Ünitesi (APU). Bilgisayarlar, oyun konsolları ve internet ve işletmeler sürücü sunucuları dahil olmak üzere AMD'nin grafik ve bilgisayar teknolojileri gücü çeşitli çözümler sunar.

 

 

Echo Dijital Ses aynı zamanda profesyonel ses, yayın, test ve ölçüm de son kullanıcılar ve diğer üreticilerin yazılım, popüler ürünleri tedarik ve destek verirken büyük şirketlere teknoloji lisanslama ve ses simülasyonu, başarılı bir araştırma ve geliştirme organizasyonudur.

 

 

PNY güvenilir, ekonomik ve tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli ürünler sunmaktadır. PNY portföyü flash bellek kartları, USB flash sürücüler, katı hal sürücüler, Yüksek Hızlı HDMI ® kabloları, bilgisayar bellek yükseltme modülleri, tüketici grafik kartı, profesyonel grafik kartlarının geniş bir ürün yelpazesine içerir. Hareketlilik yönelik ürünleri ile, Fotoğrafçılık, Oyun ve İş çözümleri, PNY ürünleri bilgisayar ve dijital cihazlar çok çeşitli çalışır.

Kingston Technology Company

 Kingston®, 1987 yılında tek ürünle pazara girdi. Kurucuları John Tu ve David Sun, yıllar boyunca endüstri standartlarını yeniden tanımlayacak olan bir bellek modülü ile yüzeye takılı bellek yongaları açığını doldurdu.

Bellek sektöründeki en kapsamlı ve en katı test süreçlerini, olağanüstü ücretsiz teknik destek merkezini ve sürekli çıkarttığı yeni teknolojilerle bir araya getiren Kingston Technology, tüm geçmişi boyunca her zaman kalite ve güvenilirlik alanlarında endüstri standartlarını belirledi.

 


Firmamız Microsoft yazılımlarının tümünü satmakta olup, MCS (Microsoft Consultancy Service) hizmetini vermektedir.Firmamız Oracle Veri Tabanı Yönetim Sistemi, RAC (real application cluster) yazılımı, İAS Yazılımı, Oracle Apps (ERP paketi yazılımı) ile diğer sahip olmuş olduğu tüm yazılım geliştirme yazılımların Kurumsal satışını yapmak adına danışmanlık hizmeti verilmesini sağlamaktadır.

Zecurion net, kolay kullanımlı yönetim arayüzleri ile güvenilir ve şeffaf bir yedekleme şifreleme, sunucu depolama güvenliği, e-posta güvenliği hem de kurumsal ağlarda çevre birimlerinin kontrolü vurgulayarak, iç tehditlere karşı kurumsal bilgi güvenliği kapsamlı bir koruma önde gelen global sağlayıcısıdır. Şifreleme tabanlı güvenlik çözümleri geliştirme konusunda deneyim üzerinden 10 yıl ile  Zecurion BT departmanlarının etkin yanı, veri kaybı veya yedekleme depolama medya hırsızlık gibi, iç tehditlere karşı kurumsal bilgilerin korunmasına olanak sağlar.

Zecurion çözümleri başarıyla dünya çapında 5.000 'den fazla firma için iç varlıklar ve IP korumaktadır. ZgateTM, ZlockTM ve Zserver ® Suite (patentli) teknolojisi ve Amerika Birleşik Devletleri gibi uluslararası güvenlik koruması için çok sayıda ödül ile kabul edilmiştir. Zecurion işletme genelinde güvenlik yazılımları ve uygulama geliştirme konusunda deneyimli bir yönetici ekibi tarafından yönetiliyor.

 

 

StatSoft aynı zamanda dünyada şirket çapında kalite kontrol ve iyileştirme yazılım sistemlerinin en büyük üreticisi ve tüm önemli pazarlarda tamamen kendisine ait olan bağlı ortaklıkları (StatSoft 30 tam hizmet ofisi, bütün dünya çapında QC ürünleri, destekleme yeteneğine sahip tek şirket Tüm kıtalarda), ve yazılımı, 10'dan fazla dilde kullanılabilir.

STATISTICA ürün ve kesme kenarı, şirket çapında, ölçeklenebilir, tamamen Web özellikli dağıtılmış işleme sistemleri Bankacılık, Sigorta, İmalat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı gibi alanlarda önde gelen küresel şirketler tarafından sanayi ve geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılmaktadır. Yarıiletkenler, İlaç, Kimya, Petrokimya, Yaşam Bilimleri, Perakende, Sosyal Analytics, Sağlık, Petrol & Gaz, Gıda İşleme, Otomotiv, İş Makineleri, Telekom, Ar-Ge, ve diğerleri. STATISTICA yaygın olarak, güvenliği artırmak endüstriyel kirliliği azaltmak ve çevreyi kurtarmak yardım etmek, verimlilik ve alt satırında artırmak için kurumsal bilgisayar altyapılarına ayrılmaz, bileşen olarak kullanılır. Aynı zamanda ve şirket çapında Altı Sigma girişimler bir temel olarak [CFR Part 11 ve Sarbanes-Oxley (SOX) yönetmeliklerine uygun ulaşmanıza yardımcı olmak için de] düzenlenmiş FDA kontrol sektörlerde, kritik üretim uygulamalarında kullanılır. StatSoft Veri analiz yazılımı 60'tan fazla ülkede birçok önemli Üniversiteler, Araştırma Enstitüleri, şirketler ve üretim tesislerinde kullanılmaktadır.


Firmamız IBM ürün ailesi içerisinde bulunan BI ürünlerinin yetkili satış merkezidir.