Our key product

Zecurion Data Loss Prevention

Veri Kaybını Önleme yazılımının lider bir geliştiricisi olan Zecurion, bugün küresel bir danışmanlık ve danışmanlık firması olan Quadrant Knowledge Solutions’ın, “Piyasa Görünümü: Veri Kaybını Önleme (“ Piyasa Görünümü: Veri Kaybını Önleme ( DLP) Yazılım, 2018-2023, Dünya Çapında ”. Rapor, küresel DLP satıcılarının derinlemesine bir analizidir.

Zecurion CEO'su Alexey Raevsky, “Rapor DLP pazarındaki teknoloji gelişimini yansıtıyor” diyor. “Bu pazardaki ana oyunculardan biri olarak, değişen iş gereksinimlerini ve kurumsal satın alma davranışını karşılayabilmek için ürünlerimizi sürekli güncellemenin önemini kabul ediyoruz. Bu nedenle aktif olarak bilgi güvenliği alanındaki araştırmalara yatırım yapıyoruz. Bu çalışmaların sonuçlarından biri, Zecurion DLP'nin yönetilebilirlik, yönetim, proaktif koruma ve destek kolaylığı için tek bir konsolla desteklenen tüm uç noktaların güvenilir bir şekilde güvenliği için Avira Antivirus eklentisiyle entegrasyonudur. Tahminlerimize göre, gelecek, iç ve dış tehditlerden korunmak için kapsamlı sistemlerde yatıyor. ”

Zecurion DLP, Cihaz Kontrolü, Trafik Kontrolü ve Keşif'ten oluşur. Çoğu DLP satıcısı yalnızca olayların depolanmasına izin verirken, Zecurion DLP birden fazla kanaldan (USB sürücüler, yazıcılar, e-posta ve internet) çıkarılan tüm verilerin tam olarak arşivlenmesini sağlar. Ek olarak, ekran görüntülerini yakalar ve kurallar geliştirmek için kullandığı temel veri sözlüklerine sahiptir.

Zecurion’un temel rekabet farklılaşması, DLP çözümünün eksiksizliğidir. Eşsiz değer teklifi sunar:

    Piyasadaki en kapsamlı veri kaybı koruması (DLP)
    Kurumsal müşterileri güvenceye almak için daha yüksek performans için hibrit analiz
    Çevik algılama ve koruma - müşteriler için gizli güvenlik
    Birleşik web tabanlı konsol kullanarak basitleştirilmiş yönetim
    Müşteriler için güçlü entegrasyon ve destek
    Kurumsal verilerin kurumsal ağlarda korunması
    Giden trafiğin e-posta, sosyal medya ve anlık mesajlaşma yoluyla izlenmesi ve kontrolü
    Fikri mülkiyet ve kişisel bilgilerin daha az hatalı pozitif ile korunması

 

Bize bir istek gönderin ve bir teklif alın